O projektu SaveKey

SaveKey je unikátní systém vrácení ztracených klíčů zpět svému majiteli. Ušetří Vás nepříjemností a peněžních výdajů spojených se ztrátou klíčů od domu, bytu, auta, kanceláře… Stačí jen, aby nálezce ztracené klíče opatřené přívěskem SaveKey vhodil do jakékoliv poštovní schránky umístěné na území České republiky. Tyto klíče pak budou doručeny na adresu společnosti SaveKey, která obratem kontaktuje majitele na základě provedené registrace po koupi přívěsku.ZTRACENÉ KLÍČE JSOU PRO NÁLEZCE BEZCENNÉ a většina lidí by je ráda vrátila, ale neví komu.Proto je tu systém SaveKey!

Tato v ČR nová služba vznikla na základě statisíců spokojených zákazníků v okolních zemích EU, kde funguje již od roku 1977.

Zakoupení a registrace přívěsku SaveKey

Zakoupením přívěsku SaveKey a jeho registrací aktivujete 3 leté období jeho používání. Cena přívěsku je vlastně poplatkem za službu, která Vám v případě ztráty klíčů umožní získat své klíče zpět! Každý přívěsek je označen svým jedinečným 6-ti místným kódem, jež umožňuje po registraci přívěsku najít svého pravého majitele!

Po připnutí přívěsku na klíče je nutné jej v co nejkratší možné době zaregistrovat, a to ONLINE na stránkách www.savekey.cz, BEZPLATNĚ,JEDNODUŠE A RYCHLE. Po provedení registrace bude do databáze SaveKey uložen Váš jedinečný 6-ti místný číselný kód spolu s Vašimi kontaktními údaji. Potvrzení o úspěšné registraci obdržíte okamžitě prostřednictvím e-mailu! Klíč k úspěchu je nezapomenout se registrovat!

Koupí přívěsku a jeho registrací aktivujete 3 leté období jeho používání.

Platnost služby je 3 roky od data registrace přívěsku SaveKey. Před ukončením platnosti služby Vás budeme kontaktovat s možností jejího dalšího prodloužení.

Prodloužení platnosti přívěsku se provádí na dobu 3 let, přičemž cena za tuto službu je na dané období 190,- Kč vč. DPH. Žádosti o prodloužení platnosti přívěsku přednostně přijímáme e-mailem.

Ztráta klíčů opatřených přívěskem SaveKey

Jestliže ztratíte klíče opatřené přívěskem SaveKey a jejich nálezce je vhodí dle instrukcí na přívěsku do poštovní schránky (popř. odevzdá na jakékoliv poště), jsou tyto na základě vzájemné smlouvy doručeny prostřednictvím pošty na adresu společnosti SaveKey.

Společnost SaveKey se zavazuje Vás obratem informovat o nalezení ztracených klíčů prostřednictvím Vámi vyplněných kontaktních údajů během registrace přívěsku. Vaše klíče Vám poté budou odeslány formou cenného psaní.

V případě, že Vaše klíče nebudou nalezeny a úspěšně doručeny na adresu společnosti SaveKey, nelze po společnosti SaveKey nárokovat výdaje spojené s provozem služby ani náhradu jakýchkoliv škod způsobených v souvislosti se ztrátou klíčů.

Úspěšnost této služby v zahraničí se pohybuje kolem 97% (Švýcarsko, Německo, Rakousko, Nizozemí, Švédsko, Norsko), a proto je velká pravděpodobnost, že dostanete Vámi ztracené klíče zpět!''' V ČR se tato služba teprve zavádí, přesto již máme tisíce spokojených klientů a stovky vrácených klíčů!Připnutím SaveKey přívěsku na klíče a jeho registrací aktivujete službu, která Vám v případě ztráty klíčů umožní získat své ztracené klíče zpět! Rychle, spolehlivě a zcela anonymně!


SaveKey přívěsek je důmyslný pomocník při hlídání Vašich klíčů. Získejte svůj ztracený klíč zpět!

Objednat

Poslat odkaz příteli