Doprava přívěsku SaveKey

Doprava zakoupeného přívěsku Savekey

Veškeré zboží, objednané v našem e-shopu zasíláme prostřednictvím zásilkové služby České pošty.

Cena za dopravu je stanovena na 70 Kč při ceně objednávky do 500,- Kč. Při ceně objednávky nad 500,- Kč je dopravné a balné 50,- Kč. V současné době umožňujeme platbu dobírkou, nebo převodem z účtu kupujícího na účet prodávajícího u Komerční banky, č. ú. 43-5448790277/0100. V případě platby formou bankovního převodu účtujeme poštovné a balné 40,- Kč.

Veškeré ceny uváděné v našem e-shopu jsou uvedeny v Kč a zahrnují cenu zboží vč. zákonem stanovené sazby DPH. Nezahrnují náklady na dopravu a balení.

Kupní cena je považována za zaplacenou teprve připsáním celé kupní částky na bankovní účet prodávajícího, nebo uhrazením v hotovosti při převzetí zboží. SaveKey přívěsek je dodáván s popiskem, resp. s příbalovou informací v českém jazyce. Tuto informaci můžete zjistit i na portálu www.savekey.cz.

Veškeré objednávky z našeho e-shopu expedujeme nejpozději do 3 pracovních dní.

Doprava ztraceného přívěsku Savekey

Jestliže ztratíte klíče opatřené přívěskem SaveKey a jejich nálezce je vhodí dle instrukcí na přívěsku do poštovní schránky (popř. odevzdá na jakékoliv poště), jsou tyto na základě vzájemné smlouvy doručeny prostřednictvím České pošty na adresu společnosti SaveKey.

Společnost SaveKey se zavazuje Vás obratem informovat o nalezení ztracených klíčů prostřednictvím Vámi vyplněných kontaktních údajů během registrace přívěsku. Vaše klíče Vám poté budou odeslány zdarma formou cenného psaní.


Doprava zakoupeného přívěsku SaveKey je uskutečňována prostřednictvím České pošty na základě ceníku uvedeného níže. Doprava ztraceného přívěsku SaveKey je bezplatná.


Objednat

Poslat odkaz příteli