Firemní klienti společnosti SaveKey

Standardní reklamní předměty již v dnešní době nejsou tahákem. Pouze chytré a kvalitní dárky neskončí v šuplíku, či koši a vaši klienti budou mít logo vaší společnosti stále na očích. Nabízíme vám proto jedinečný, originální a zcela netradiční reklamní předmět – přívěsek na klíče SaveKey. Tento unikátní přívěsek Vám umožní po ztrátě Vašich klíčů získat tyto klíče zpět!

Individuální přístup ke každému našemu firemnímu zákazníkovi je začátkem úspěchu každé naší spolupráce! Neváhejte nás kontaktovat!

Jak firemní přívěsek SaveKey vypadá?

Firemní přívěsek SaveKey se od standardního SaveKey přívěsku liší odnímatelným reklamním nosičem, který je upraven na přání Vaší společnosti (obvykle vložením Vašeho barevného loga). Druhou odlišností je jeho popis, který je pouze v černé variantě, viz popis přívěsku.

Jaký je minimální počet kusů, který je potřeba objednat?

Minimální počet objednaných kusů přívěsku SaveKey s požadovaným logem Vaší společnosti je 50 ks.

Jaká je dodací lhůta?

Dodací lhůta je obvykle 3 – 4 týdny. Pokud ovšem na Vaše reklamní předměty spěcháte, lze tuto dobu v závislosti na vytíženosti firmy zkrátit.

Jaké slevy poskytujeme?

Slevy se převážně odvíjí od zakoupeného počtu kusů. Osobní přístup naší firmy ke každému firemnímu zákazníkovi navíc vždy zaručí nejvýhodnější řešení pro obě strany.

Jak nás můžete kontaktovat?'''

Kontaktovat nás můžete buď e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Sháníte originální a užitečný reklamní předmět do Vaší firmy, jenž by Vaši zákazníci či zaměstnanci ocenili? SaveKey přívěsek je tu připraven právě pro Vás!


Získejte KONKURENČNÍ VÝHODU, to co nikdo nenabízí!

S unikátním přívěskem na klíče SaveKey to dokážete!Objednat

Poslat odkaz příteli